Sběrací kroužek s přírubou plného hřídele DHS045-37
Stručný popis:
  1. Řada Ingiant DHS045 je kluzný kroužek s plným hřídelem, vnějším průměrem 45 mm a přírubou.
Detaily produktu
Štítky produktů
Popis kroužku s přírubou plného hřídele DHS045-37
Řada Ingiant DHS045-37 s vnějším průměrem 45 mm, skládá se z 37 kanálů včetně napájecího signálu (10A 48V/2 kroužky, 5A 48V/2 kroužky, 3A 28V/2 kroužky, 1,5A 28V/5 kroužků). Kroucená dvojlinka (0,1A/4 kroužky). RS422 (0,1A/12 kroužků). LAN (1A/4 kroužky). 3G-SDI (1A/6 kroužků 1080P, 60HZ). Podporuje smíšený přenos signálu a napájení. Lze přizpůsobit počet kanálů. Kompaktní, lehká, korozivzdorná hřídel z nerezové oceli a hliníkové pouzdro.
Typické aplikace
Popis názvu produktu
Popis názvu DHS045-37-5A
  1. (1) Typ produktu: DH – elektrický sběrný kroužek
  2. (2) Způsob instalace: S – plný hřídelový sběrací kroužek
  3. (3) Vnější průměr sběracího kroužku plného hřídele: 0,45–45 mm
  4. (4) Celkem obvodů: 37-37 obvodů
DHS045-37 Standardní výkres sběracího kroužku s přírubou plného hřídele
Výkres přírubového sběracího kroužku DHS045-37
Technické parametry kroužku pro plný hřídel DHS045-37
Tabulka jakosti produktů
Třída produktu Pracovní rychlost Pracovní život
Generál 0~200 ot/min 10 milionů otáček
Průmyslový 300~1000 ot./min 30 milionů otáček
Technické parametry
Elektrotechnika Strojní a technické
Parametry Hodnota Parametry Hodnota
Počet kroužků 37 Prsten nebo na zakázku Provozní teplota -30℃~+85℃
Jmenovitý proud 1A, 3A, 5A, 10A Provozní vlhkost <70 %
Jmenovité napětí 0~48 V AC/V DC Úroveň ochrany IP51
Izolační odpor ≥250 ΜΩ při 250 V DC Materiál skořepiny Hliníková slitina
Izolační pevnost 250 V AC při 50 Hz, 60 s, 1 mA Materiál elektrických kontaktů Zlato-zlaté kontaktní čočky
Hodnota změny dynamického odporu <10mΩ Specifikace svodů AWG18#, AWG22#, AWG24, AWG26#
Pracovní rychlost 0–300 ot./min Délka vodiče 500 mm + 20 mm
Tabulka specifikací drátu přírubového sběracího kroužku DHS045-37
Tabulka specifikací vodičů
Jmenovitý proud Velikost drátu
(AWG)
Velikost vodiče
(mm²)
Barva drátu Průměr drátu
≤2A AWG26# 0,15 Červená, žlutá, černá, modrá, zelená, bílá,
hnědá, šedá, oranžová, fialová, světlá, červená, průhledná
Φ1
3A AWG24# 0,2 Červená, žlutá, černá, modrá, zelená, bílá, hnědá, šedá, oranžová, fialová, světlá, červená, průhledná, modrobílá, bílá červená Φ1,3
5A AWG22# 0,35 Červená, žlutá, černá, modrá, zelená, bílá, hnědá, šedá, oranžová, fialová, světlá, červená, průhledná, modrobílá, bílá červená Φ1,3
6A AWG20# 0,5 Červená, žlutá Φ1,4
8A AWG18# 0,75 Červená, žlutá, černá, hnědá, zelená, bílá, modrá, šedá, oranžová, fialová Φ1,6
10A AWG16# 1,5 Červená, žlutá, černá, hnědá, zelená, bílá Φ2.0
15A AWG14# 2,00 Červená, žlutá, černá, hnědá, zelená, bílá Φ2,3
20A AWG14# 2,5 Červená, žlutá, černá, hnědá, zelená, bílá Φ2,3
25A AWG12# 3,00 Červená, žlutá, černá, modrá Φ3.2
30A AWG10# 6,00 Červený Φ4.2
>30A Použijte více vodičů AWG12# nebo AWG10# paralelně
Popis délky přívodního vodiče:
1 500 + 20 mm (Obecný požadavek: Změřte délku drátu od čelní plochy výstupního otvoru pro drát vnitřního a vnějšího kroužku sběracího kroužku).
2. Délka dle požadavků zákazníka: L<1000mm, Standardně L+20mm
L>1000 mm, standardní L+50 mm
L>5000 mm, standardní L+100 mm