Hybridní sběrný kroužek s optickými vlákny a elektrickými vlákny DHS100-18-4F
Stručný popis:
  1. Malé rozměry a nízká hmotnost kroužku pro elektrické vlákno Ingiant DHS100-18-4F
  2. Lze nastavit délku vodiče, počet kanálů, typ optického vlákna a typ rozhraní
  3. Typické použití: Systémy dálkového ovládání, přenos a řízení digitálních a analogových signálů
Detaily produktu
Štítky produktů
Popis elektrického sběracího kroužku pro vlákna řady DHS100-18-4F
Elektrický sběrný kroužek s optickými vlákny řady Ingiant DHS100-18-4F, vnější průměr 100 mm, 18 vodičů pro napájecí signál a 4 vodiče pro optické vlákno, jmenovitý proud 15 A pro napájení 2 A pro signál, materiál pouzdra: hliníková slitina, pracovní rychlost 0-300 ot/min, malé rozměry a nízká hmotnost.
Typické aplikace
Systémy dálkového ovládání, přenos a řízení digitálních a analogových signálů
Radarové, anténní systémy
Systémy video dohledu
Popis názvu produktu
DHS100-18-4F
  1. 1. Typ produktu: DH – elektrický sběrný kroužek
  2. 2. Způsob instalace: S-plná hřídel
  3. 3. Vnější průměr: 100-100 mm
  4. 4. Číslo obvodu: 18-18 kanálů
  5. 5. Číslo vlákna: 4F-4 optické kanály
  6. Například: DHS100-18-4F, vnější průměr kroužku s plným hřídelem 100 mm, 18 elektrických kanálů, 4 optické kanály
  7. 9/125 (jednorežimový), 50/125 (vícerežimový), 62,5/125 (vícerežimový)
Standardní výkres vláknového elektrického sběracího kroužku DHS100-18-4F
DHS100-18-4F
Technické parametry vláknového elektrického sběracího kroužku DHS100
Parametry optického vlákna
Počet kanálů 4 prsteny nebo na zakázku
Vlnová délka 1310 nm–1550 nm
Typ optického vlákna Jeden režim
Typ konektoru LC
Vložný útlum <5 dB
Změna vložného útlumu ≤±1,3 dB
Ztráta odrazu >45B
Délka copu 500 mm + 20 mm
Elektrotechnika Strojní a technické
Počet kanálů 18 Rozsah rychlostí 0–300 ot./min
Jmenovitý proud Výkon: 6 kroužků - 15A,
Signál: 12 ring-2A
Úroveň ochrany IP51
Jmenovité napětí 0–440 V AC/240 V DC Konstrukční materiál Hliníková slitina
Změna kontaktního odporu <10mΩ Provozní vlhkost <70 %
Izolační odpor ≥1000 MΩ při 1000 V DC Materiál elektrických kontaktů Drahý kov
Elektrická pevnost 1000 V AC při 50 Hz, 60 s, 2 mA Specifikace svodů 15A-AFP 2*0,75 mm², 2A-AFP 2*0,15 mm²
Provozní teplota -40℃~+65℃ Délka vodiče 500 mm + 20 mm