DHS060-21-1S Hybridní sběrný kroužek Ingiant RF, 1 kanál RF + 21 kanálů výkonového signálu, průměr 60 mm
Stručný popis:
Vlastnosti hybridního kroužku RF:
Teplotní rozsah -40℃~+85℃;
Automatizovaná výroba klíčových uzlů s extrémně vysokou spolehlivostí a konzistencí;
Kompaktní konstrukce, plynulý chod a nízký točivý moment;
Detaily produktu
Štítky produktů
DHS060-21-1S
Hlavní parametry
Počet obvodů
21
Provozní teplota
„-40℃~+65℃“
Jmenovitý proud
lze přizpůsobit
Provozní vlhkost
<70 %
Jmenovité napětí
0~240 V AC/DC
Úroveň ochrany
IP54
Izolační odpor
≥1000 MΩ při 500 V DC
Materiál pouzdra
Hliníková slitina
Izolační pevnost
1500 V AC při 50 Hz, 60 s, 2 mA
Materiál elektrických kontaktů
Drahý kov
Dynamická změna odporu
<10MΩ
Specifikace přívodního vodiče
Barevný teflonem izolovaný a pocínovaný lankový flexibilní vodič
Rychlost otáčení
0~600 ot./min
Délka přívodního drátu
500 mm + 20 mm
Výkres produktu:
DHS075-35
  • Teplotní rozsah -40℃~+85℃;